Szkolenia

Śląskie Centrum Endoskopii ma do zaoferowania szkolenia dla lekarzy chcących zdobyć umiejętności w zakresie endoskopii ginekologicznej jak również podnieść swoje umiejętności i rozszerzyć paletę przeprowadzanych zabiegów.

Oferta skierowana jest do lekarzy specjalizantów w zakresie ginekologii i położnictwa jak również specjalistów ginekologów - położników.

Szkolenie odbywa się w dwóch niezależnych formułach tj. dwudniowego intensywnego kursu "Endoskopia ginekologiczna - teoria i praktyka", którego celem jest podniesienie wcześniej nabytych umiejętności  w zakresie zabiegów laparoskopowych, jak również w formie indywidualnych dwu - czterotygodniowych staży pobytowych w konsekwencji których uczestnik nabędzie umiejętności samodzielnego wykonywania podstawowych zabiegów endoskopowych. W trakcie szkolenia przewidziane są również ćwiczenia w zakresie szycia endoskopowego na trenażerach. 

W celu ustalenia szczegółowych warunków i terminów szkoleń prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem Centrum dr Jarosławem Wieczorekiem.